AF1206FR-07604RL
MFR.Part #
AF1206FR-07604RL
JLCPCB Part #
C20144432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS