AF1206FR-0739RL
MFR.Part #
AF1206FR-0739RL
JLCPCB Part #
C5942802
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS