KNP3WSJT-52-160R
MFR.Part #
KNP3WSJT-52-160R
JLCPCB Part #
C1394698
Description
-40℃~+200℃ 160Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS