AF1206FR-072K4L
MFR.Part #
AF1206FR-072K4L
JLCPCB Part #
C7071359
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS