AF1206FR-0719K6L
MFR.Part #
AF1206FR-0719K6L
JLCPCB Part #
C5582066
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS