MFR50SFBE52-60R4
MFR.Part #
MFR50SFBE52-60R4
JLCPCB Part #
C1373038
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS