AF1206FR-0717K4L
MFR.Part #
AF1206FR-0717K4L
JLCPCB Part #
C7071349
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS