SR2512JK-071R6L
MFR.Part #
SR2512JK-071R6L
JLCPCB Part #
C5925646
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS