AF0805JR-07220KL
MFR.Part #
AF0805JR-07220KL
JLCPCB Part #
C4272543
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS