RC1206FR-071R74L
MFR.Part #
RC1206FR-071R74L
JLCPCB Part #
C137357
Description
-55℃~+155℃ 1.74Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS