AF0805JR-0710ML
MFR.Part #
AF0805JR-0710ML
JLCPCB Part #
C2101089
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS