AF0805FR-07590KL
MFR.Part #
AF0805FR-07590KL
JLCPCB Part #
C2105025
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS