AC0805FR-0764R9L
MFR.Part #
AC0805FR-0764R9L
JLCPCB Part #
C228949
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS