AF0805FR-07210KL
MFR.Part #
AF0805FR-07210KL
JLCPCB Part #
C4011625
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS