RT0603BRE0744K2L
MFR.Part #
RT0603BRE0744K2L
JLCPCB Part #
C849764
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS