RC0603FR-071K4L
MFR.Part #
RC0603FR-071K4L
JLCPCB Part #
C185359
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS