AF0805FR-0717K4L
MFR.Part #
AF0805FR-0717K4L
JLCPCB Part #
C6118846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS