AF0805FR-07124RL
MFR.Part #
AF0805FR-07124RL
JLCPCB Part #
C5549596
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS