AF0805FR-07120RL
MFR.Part #
AF0805FR-07120RL
JLCPCB Part #
C2105301
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS