AF0805FR-07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0805FR-07100KL
JLCPCB Part #
C192905
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS