AF0603FR-1338K3L
MFR.Part #
AF0603FR-1338K3L
JLCPCB Part #
C6499407
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS