RC1206FR-07383RP
MFR.Part #
RC1206FR-07383RP
JLCPCB Part #
C6378872
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS