AF0603FR-076R65L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0603FR-076R65L
JLCPCB Part #
C6499403
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS