RT0603WRB0797R6L
MFR.Part #
RT0603WRB0797R6L
JLCPCB Part #
C4209199
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS