AF0603FR-072K15L
MFR.Part #
AF0603FR-072K15L
JLCPCB Part #
C6499395
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS