ERA-3VRW3161V
MFR.Part #
ERA-3VRW3161V
JLCPCB Part #
C1863212
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS