AF0603FR-071K43L
MFR.Part #
AF0603FR-071K43L
JLCPCB Part #
C20144044
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS