FMP100FRE52-2R87
MFR.Part #
FMP100FRE52-2R87
JLCPCB Part #
C1764253
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS