FMF50SFTE52-680R
MFR.Part #
FMF50SFTE52-680R
JLCPCB Part #
C1375456
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS