AF0603DR-07118KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0603DR-07118KL
JLCPCB Part #
C3928241
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS