AF0603DR-0710KL
MFR.Part #
AF0603DR-0710KL
JLCPCB Part #
C4305769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS