AF0402JR-077K5L
MFR.Part #
AF0402JR-077K5L
JLCPCB Part #
C144078
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS