SR0805KR-07130RL
MFR.Part #
SR0805KR-07130RL
JLCPCB Part #
C4061718
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS