AF0402JR-07240KL
MFR.Part #
AF0402JR-07240KL
JLCPCB Part #
C5560328
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS