RSF300JT-91-51R
MFR.Part #
RSF300JT-91-51R
JLCPCB Part #
C1396200
Description
-55℃~+155℃ 3W 51Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS