AF0402FR-07665RL
MFR.Part #
AF0402FR-07665RL
JLCPCB Part #
C5942641
Description
-55℃~+155℃ 63mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS