AF0402FR-074M64L
MFR.Part #
AF0402FR-074M64L
JLCPCB Part #
C20144022
Description
-55℃~+155℃ 4.64MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS