AF0402FR-074K64L
MFR.Part #
AF0402FR-074K64L
JLCPCB Part #
C705031
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS