AF0402FR-0734R8L
MFR.Part #
AF0402FR-0734R8L
JLCPCB Part #
C20143989
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS