TC164-FR-07332KL
MFR.Part #
TC164-FR-07332KL
JLCPCB Part #
C1733892
Package
0603x4
Description
332kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS