AF0402FR-071M78L
MFR.Part #
AF0402FR-071M78L
JLCPCB Part #
C5560263
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS