TR1206MR-07180RL
MFR.Part #
TR1206MR-07180RL
JLCPCB Part #
C5987282
Description
-20%~0% -55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS