AF0402FR-0714R7L
MFR.Part #
AF0402FR-0714R7L
JLCPCB Part #
C5942615
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS