AF0402FR-07115RL
MFR.Part #
AF0402FR-07115RL
JLCPCB Part #
C5581347
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS