MFR50SFBF52-600R
MFR.Part #
MFR50SFBF52-600R
JLCPCB Part #
C1372046
Description
-55℃~+155℃ 500mW 600Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS