AF0402FR-07100KL
MFR.Part #
AF0402FR-07100KL
JLCPCB Part #
C723370
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS