AR0805FR-071K4L
MFR.Part #
AR0805FR-071K4L
JLCPCB Part #
C3954427
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS