AF0402DR-075K1L
MFR.Part #
AF0402DR-075K1L
JLCPCB Part #
C5549418
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS