AF0402DR-074K02L
MFR.Part #
AF0402DR-074K02L
JLCPCB Part #
C2105088
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS