AF0402DR-073K3L
MFR.Part #
AF0402DR-073K3L
JLCPCB Part #
C20143924
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS